Obraz, co pohltí zvuk / hluk

Chcete si zlepšit zvukovou pohodu ve vaší místnosti a zároveň chcete mít i pěkný originální obraz na stěně?

Dnešní moderní bydlení, neposkytuje člověku vhodný akustický komfort a hlukovou pohodu v obytné místnosti. Každý prostor se nabudí zvukem, a to zvukem, který produkujete sami i hlukem, který do vašeho prostoru vstupuje z okolí. O tom, jak dlouho jste hlukem obtěžováni, rozhoduje pole odražených vln, tzv. doba dozvuku (ozvěna). Právě moderně zařízené bydlení trpí na dlouhé doby dozvuku. Tomu se dá předejít instalací pohltivých materiálů. Spojení pohltivosti a obrazu dává vniknout funkčně-designovému řešení.

Proto využijte nabídky fotoobrazů s funkcí pohlcující zvuk. Jedná se o obraz tištěný na plátně v kombinaci s pohltivým materiálem. Kombinace plátna (membrány) a pohltivého materiálu dosahuje optimálních pohltivostí, jak v oblasti nízkých, tak i vysokých kmitočtů.

Fotografii na obraz můžete zvolit z mé galerie případně můžete dodat i vlastní . Standardní největší rozměry obrazu jsou 1000 x 1500 mm (možná je i složenina z více obrazů). Hloubka fotoobrazu je  30 mm. V případě, že je potřeba místnost naladit na pohlcování nižších frekvencích, používají se násobky hloubky obrazu.

S dodávkou obrazu lze objednat i služby pro návrh prostorové akustiky nebo výpočet útlumu hluku v poli odražených vln.

Základní cena za fotoobraz pohlcující zvuk o rozměrech 1000 x 1500 x 30 mm je 6.000,-

Každý prostor je specifický, a proto se s poptávkou obracejte na fotograf@akusma.cz